14
    Puncte CF
    20.0
    Usergroups:

nu sunt vreun simpatizant al stelei, dar cand o echipa din romania joaca in europa tin cu ei.eu zic ca steaua merita victoria chiar daca nu au mai jucat nimic in a doua repriza, iar arbitrul putea sa mai prelungeasca cu 2 minute in plus dar nu cu 4.....acest arbitru a fost si acuzat in scandalul din polonia cu meciuri furate si multe alte chestii.voi ce credeti?

2. #2
    Oldtimer Andrei's Avatar Andrei are ceva special... Andrei are ceva special...
    Usergroups:
    Ca Steaua a jucat de *****, au avut noroc cu carul in prima repriza (2 goluri norocoase), au avut un jucator total imbecil si apoi s-au bagat cu curul in poarta.
    Arbitrul a prelungit atat pentru ca stelistii au simulat vreo 3-4 minute in prelungiri. Portarul ala mai ales.

Bine le-a facut. Poate asa invata si romanii, fotbaliatori, sa se comporte cum trebuie cand au avantaj. Oricum Steaua e obisnuita cu dinastea. Sa nu uitam de Lyon sau Middlesbrough.

Va salut!
    -
    e ca si cum ai spune nu unui Heineken rece...

38.0
    finalul meciul asta mi-a amintit de finalul meciului cu danemarca al nationalei cand arbitrul a prelungit pana am luat gol(prin min 97-98).trist.arbitrii strica frumusetea fotbalului.

Usergroups:
    este adevarat ..dar ca stelistii sa fi meritat cu adevarat victoria trebuiau sa joace si in a 2 repriza ..ca doar nu au achitat si ei bilete de spectatori . este adevarat ca meciul a durat 90+8min , dar stelistii au jucat 45 doar .... la munca sau faceti loc la altii . au consumat butelia degeaba in a 2 repriza si tot ei strigau hotii . imi pare rau ca doar ne reprezentau tara , dar dupa 3-1 iin prima repriza s-au si vazut cistigatori , in loc sa joace pina la final .

5. #5
    Maniac ReBeLu's Avatar ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. ReBeLu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Usergroups:
    Nu e arbitrul de vina ca ei la scorul de 3-0 s-au bagat cu fundul in poarta.trebuiau sa le dea 7-0 si atunci nu mai avea arbitrul ce sa mai fure.

6. #6
    Banned CvF.Dan's Avatar CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta CvF.Dan este deja o vedeta
    Usergroups:
    arbitru a stricat tot meciu.... trebuia sa se termine 3-2 pentru steaua... chiar daca nu au tinut de scor

7. #7
    Senior Member radu_ang's Avatar radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti
    2:30 min accidentare Tatarusnu + 0:30 schimbare = 3:00 min
    4 min prelunigire + 3 = 7 min -> gol in min 6:55 -> in timpul regulamentar.
    In Europa nu e liga 1, prea s-au invatat romanii sa traga de timp.

8. #8
    Maniac TYSON's Avatar TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. TYSON este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    19.0
    Ce usor e sa vorbim din fata calculatorului ? Daca le dadeau 5 nu cred ca era vreo surpriza dar dupa eliminarea lui Kapetanos s a rupt tot,pt ca orice ar fi nu poti juca in 10 cu o ekipa italiana .Bravo lor pt efortul depus si as striga si eu furaciune pt ca sunt roman, dar din pacate meciul se termina cand fluiera arbitrul.

9. #9
    Rocker Imhotep's Avatar Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati Imhotep este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati
    Usergroups:
    Nu s-a furat nimic. Arbitrul afluierat "in limita regulamentului" ().
    Avand in vedere cate ocazii de gol a avut Napoli in repriza a doua, eu cred ca Steaua a castigat un punct si Napoli a pierdut 2.
    Astept ca Be(rbe)cali sa-l trimita la oi pe grec. Sau la Urziceni ()
    "Nu înţelegi un lucru pe deplin decât dacă poţi să i-l explici bunicii." <Albert Einstein>

Usergroups:
    daca scorul era invers in primele minute, steaua se ducea toata pe... sa nu mai zic unde !

11. #11
    Insane FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FanStiintza este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.

12. #12
    Senior Member GrAnDe's Avatar GrAnDe este placut de toti GrAnDe este placut de toti GrAnDe este placut de toti

13. #13
    Banned [Micu]'s Avatar [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati [Micu] este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati
    Usergroups:
    Nu există termenul „Furăciune” în meciul de aseară,arbitrul a procedat corect dând 7 minute de prelungire.

Oricum Steaua în afară de acele 15 minute n-a jucat nimic,Napoli merita un egal.

14. #14
    Troll olteanu007's Avatar olteanu007 nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Usergroups:
    si totusi exista un Dumnezeu ... sa vada si ei cum e cand te fura arbitru....ca prea i`au ajutat in campionat.... foarte bine le`a facut ce`mi place :X

15. #15
    FREAKTUNING's Avatar FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.