Candidatul ideal:

Punctual, cu spirit de echipa, sa respecte standardele de calitate impuse de Volkswagen / Audi, care cer perfectiune la orice fel de reparatie. Experienta in domeniu este obligatorie.
Daca indepliniti conditiile impuse in descrierea job-ului si doriti sa faceti parte din una din cele mai bune echipe de service din tara, il puteti contacta la telefon pe Valentin Azoicai, Coordonator Vopsitorie, la nr. 0724.341.524

Descrierea jobului:

- Pregateste elementele indreptare pentru vopsire prin: chituire, aplicare filler, finisare
- Pregatirea elementelor de caroserie pentru vopsire
- Vopsirea se face pe baza de apa (Marca Standox)

Descrierea companiei:

Prima reprezentanta autorizata Volkswagen / Audi din Craiova, compania noastra a fost, se afla si dorim sa ramana lider detasat in reparatiile auto prin serviciile oferite. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniu, dotari si scule pentru orice reparatie, dorim sa deservim clientii la standarde inalte de calitate, iar angajatilor sa le oferim stabilitate si un mediu placut de lucru.