RAT Craiova anunţă publicul călător, că începând cu data de 20.10.2014, traseul 17 va circula deviat pe rute ocolitoare avand urmatorul program ce contine modificari la orele de plecare din capetele de linie:
Plecari GARA : 05.30; 06.30; 07.00; 07.30; 08.30; 10.00; 11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 16.00; 17.00; 18.00; 19.00; 20.00; 20.40.
Plecari SIMNIC: 06.00; 06.30; 07.00; 07.30; 08.00; 09.00; 10.30; 11.30; 12.30; 13.30; 14.30; 15.30; 16.30; 17.30; 18.30; 19.30; 20.20; 21.00.
Statii TUR:
Gara – Rozelor – Primaverii – CET – Podisor – Nord Service – Statiune – Floresti – Simnic Sosire
Statii RETUR:
Simnic Plecare – Floresti – Statiune – Nord Service – Podisor – CET – Primaverii – Rozelor – Gara.