Angajam Grafician - Salariu Motivant + Bonusuri

  1. #1
    Cont Oficial CraiovaForum Anunturi CF's Avatar Anunturi CF va deveni faimos in curand
    Join Date
    13-02-2012
    Sex
    M
    Posts
    144
    Posts bazar
    407
    Rep Power
    25
    Reputation
    61
    Puncte CF
    4432.0
    Usergroups:

    Candidatul ideal

    Cunostinte operare calculator Microsoft Office, Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator
    Experienta in procesele de printare (plotare), scanare, tiparire formate mari (planuri A0, afise, bannere)
    Experienta in prelucrarea materialelor dupa print, taiere, pliere, indosariere
    Abilitati de comunicare, experienta in lucru cu clientii reprezinta un avantaj
    Spirit practic si indemanare, orientat spre calitate si atentie la detalii
    Persoana activa, cu initiativa, responsabila si organizata; rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect
    Capacitatea de a invata si rezolva repede un minim de probleme tehnice

    Descrierea jobului

    Postul presupune activitati de printare, scanare si finisare documente(pliere automata planuri ingineresti pana la format A0+, taiere margini planuri, bannere, indosariere), personalizarea diverselor obiecte. Activitatea presupune lucrul cu diverse echipamente si aparate (scanere, printere, prese termice, masini de indosariat, copiatoare, cutter-plotter)
    -Print coperti de diploma
    -Caserare-Laminare large format
    -Operarea utilajelor de productie (copiatoare / printere Xerox, Canon, Audley, etc)
    -Scanare planuri sau alte documente
    -Sortare si indosariere documente
    -Creare si executare : Carti de vizita , calendare , brosuri (mici lucrari tipografice)

    Descrierea companiei

    Centru specializat de imprimari/listari/indosarieri si alte servicii de copycenter pentru orice format indoor/outdoor amplasat in Centrul Vechi
    Printare specializata CAD/GIS, coperti diploma, print rigid, print indoor/outdoor, cutter-plotter
    Incurajam ideile de optimizare si automatizare, teamwork-ul precum si un mediu de lucru placut.

    Portofoliu: 24mediacraiova@gmail.com
    Angajam Grafician - Salariu Motivant + Bonusuri-anunt-angajare-complet-jpg

    Arata datele de contact

    Stiri CraiovaForum

    Acesta este un cont oficial CraiovaForum. Anunturi primite prin SMS sunt publicate prin intermediul acestui cont.

  2. #2
    Banned LaureClaire reprezinta o cantitate neglijabila
    Join Date
    25-02-2022
    Age
    46
    Sex
    F
    Posts
    4,159
    Posts bazar
    4663
    Rep Power
    0
    Reputation
    10
    Puncte CF
    0.0
    Salut Anunturi CF... Natasha sunt
    1. Cherry TV s-a lansat si angajeaza modele la videochat in conditii favorabile.

    2. Camere adult sa te joci gratuit aici

    3. Joc de Hentai https://dfme.uk/rohentai

    4. Vrei sa castigi ceva banuti din promo,

    Sper ca te am informat corect.
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Tags for this Thread

Google+

Cautati logo-ul CraiovaForum?