Instructor Engleza cu abilitati muzicale / Learn with music CRAIOVA

  1. #1
    0-day Member hanaichi reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    18-02-2014
    Sex
    F
    Mesaje
    1
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0

    Candidatul ideal

    - Iubesti copiii și esti pasionat de diferenta pe care o poti face in viata lor prin educatie
    - Abilitatea de a construi relații de calitate cu familiile copiilor și cu colegii și de a crea un mediu dinamic în care joaca și descoperirea merg mână în mână
    - Remarcabile abilități de relationare cu clientii
    - Vorbitor fluent sau nativ de limba engleză. Dacă nu esti un vorbitor nativ un certificat de competență în limba engleză este necesar (diplomă de facultate de profil sau IELTS, TOEFL, Cambridge, etc.)
    - Cunostiinte muzicale (pregatirea formala nu este necesara, dar este apreciata), precum și capacitatea de a cânta în mod corect și pentru perioade lungi de timp
    - Experiența in interactiunea cu copiii, fie intr-un mediu formal fie informal
    - Puternice abilități de management al clasei
    - Abilități foarte bune de gestionare a timpului
    - Profesionalism, integritate, auto-motivare
    - Deținerea unui autoturism personal este un avantaj

    Descrierea jobului

    Ce vei face:

    - Implementarea programului Learn with music cu grupe de prescolari
    - Gestionarea și educarea elevilor de varsta prescolara vorbind și cântând în principal în limba engleză
    - Elaborarea și punerea în aplicare a unor planuri de lecție atragatoare
    - Aderarea la curriculumul de predare stabilit
    - Menținerea unor relații pozitive cu elevii și părinții
    - Participarea la toate sesiunile de training oferite de companie
    - Participarea la întâlnirile de echipă

    Beneficii:
    - Program flexibil
    - Un salariu foarte motivant, proporțional cu experiența
    - Concediu generos
    - Un mediu de lucru relaxat și o echipă prietenoasă
    - Distracția este garantata în fiecare zi

    Pentru a aplica trimite-ne un e-mail cu CV-ul (cu o poza) la office@explohub.ro și include în e-mail răspunsul la această întrebare: Why do you want this job?

    Numai aplicațiile care respecta regulile de mai sus vor fi acceptate.
    Dacă profilul este potrivit pentru acest loc de muncă te vom contacta telefonic în curând!

    Descrierea companiei

    ExploHub este compania care aduce si dezvolta programe educationale non-formale dedicate copiilor.
    Misiunea noastra este sa oferim copiilor oportunitatea de a explora o varietate de domenii folosind metode non-formale, revolutionare si special concepute pentru a fi adorate ce cei mici. Copii invata prin joaca si de placere lucruri care nu sunt abordate in cadrul scolii sau gradinitei.

    Arata datele de contact

  2. #2
    Banned LaureClaire reprezinta o cantitate neglijabila
    25-02-2022
    Varsta
    46
    Sex
    F
    Mesaje
    4,159
    Mesaje bazar
    4663
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Salut hanaichi... Natasha sunt
    1. Cherry TV s-a lansat si angajeaza modele la videochat in conditii favorabile.

    2. Camere adult sa te joci gratuit aici

    3. Joc de Hentai https://dfme.uk/rohentai

    4. Vrei sa castigi ceva banuti din promo,

    Sper ca te am informat corect.
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Tags for this Thread

Google+

Cautati logo-ul CraiovaForum?