Panasonic lumix FZ50


  1. #1
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5

    Cool Panasonic lumix FZ50

    vand panasonic lumix fz50 impecaabil
    este absolut impecabil
    pt mai multe detalii accesati:
    http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz50/
    pret:1400 ron
    accespt schimburi cu telefoane ca:n97, n96, e52 si alte telefoane nokia


    More information In-depth review
    Samples gallery
    Announced 19-Jul-06
    All Panasonic products

    Discussion Panasonic Talk Forum
    Find related discussion

    Owners opinions

    Read owners opinions (118)
    Post / Edit your opinion

    Support this site by
    purchasing from our
    affiliate merchants $999.95
    $389.99
    $150.00
    Click here for more

    Format Compact
    Price (street) $694.97
    Also known as
    Release Status
    Max resolution 3648 x 2736
    Low resolution 3264 x 2448, 2560 x 1920, 2048 x 1536, 1600 x1200
    Image ratio w:h 4:3, 3:2, 16:9
    Effective pixels 10.0 million
    Sensor photo detectors 10.4 million
    Sensor size 1/1.8 " (7.18 x 5.32 mm, 0.38 cm²)
    Pixel density 26 MP/cm²
    Sensor type CCD
    Sensor manufacturer Matsushita
    ISO rating Auto, 100, 200, 400, 800, 1600, (3200 boost)
    Zoom wide (W) 35 mm
    Zoom tele (T) 420 mm (12 x)
    Digital zoom Yes, 4 x
    Image stabilization Yes, Lens
    Auto Focus TTL
    Manual Focus Yes
    Normal focus range 30 cm
    Macro focus range 5 cm
    White balance override 4 positions, plus 2 manual
    Aperture range F2.8 - F3.7
    Min shutter 60 sec
    Max shutter 1/2000 sec
    Built-in Flash Yes, pop-up
    Flash range 7 m
    External flash Yes, hot-shoe
    Flash modes Auto, Red-Eye Auto, On, Red-Eye On, Red-Eye Slow Sync, Off, Slow Sync (1&2)
    Exposure compensation -2 to +2 EV in 0.3 EV steps
    Metering Multi-segment, Center-weighted, Spot
    Aperture priority Yes
    Shutter priority Yes
    Focal length multiplier
    Lens thread Yes, 55 mm
    Continuous Drive Yes, 2 or 1 fps, max 3/5 images
    Movie Clips Yes, 848 x 480, 640 x 480, 320 x 240, 30 or 10 fps, audio, unlimited
    Remote control No
    Self-timer Yes, 2 or 10 sec
    Timelapse recording No
    Orientation sensor Yes
    Storage types SD/MMC/SDHC card
    Storage included 32 MB SD card
    Uncompressed format Yes, RAW
    Quality Levels Fine, Standard
    Viewfinder Electronic
    LCD 2 "
    LCD Dots 207,000
    Live View No
    USB USB 2.0 (480Mbit/sec)
    HDMI No
    Wireless No
    GPS No
    Environmentally sealed No
    Battery Lithium-Ion rechargeable
    Weight (inc. batteries) 734 g (25.9 oz)
    Dimensions 141 x 86 x 142 mm (5.6 x 3.4 x 5.6 in)
    Notes
    Resolution Chart

    Arata datele de contact

    Panasonic lumix FZ50 Fisiere atasate Panasonic-DMC-FX50-large[1].jpg  
    Last edited by raulus; 07-04-2010 at 14:57.

  2. #2
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5

    Cool

    schimb cu laptop-uri
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

  3. #3
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5
    1395 ron
    camera e superr...am facut cateva poze...ies superr...are 12x zoom optic

  4. #4
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5

    Cool

    1390 ron

  5. #5
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5
    am adaugat o poza

  6. #6
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5
    1385 ron

  7. #7
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5
    1380 ron

  8. #8
    Newcomer raulus's Avatar raulus nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    13-10-2009
    Varsta
    31
    Sex
    M
    Mesaje
    38
    Mesaje bazar
    687
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -13
    Puncte CF
    7.5
    1375 ron

  9. #9
    Banned gabytza79 reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    08-12-2011
    Varsta
    42
    Sex
    M
    Mesaje
    7
    Mesaje bazar
    35
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    8
    Puncte CF
    0.0
    am un laptop HP DV 7 dual core 2,3, hdd, 640 gb 4 gb RAM , 17 inch , placa video 2gb ram
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Google+

Cautati logo-ul CraiovaForum?

Iata cateva variante: