Castiga un bilet la meciul Universitatea Craiova - U Cluj

FREAKTUNING's Avatar FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152
    Reputatie
    13859
    Puncte CF
    1339.7

Castiga un bilet la meciul Universitatea Craiova - U Cluj

Vineri 1 octombrie se dispusa pe stadionul Ion Oblemenco din Craiova meciul de fotbal

Universitatea Craiova - U Cluj

Avem 5 bilete la acest meci oferite de Clubul Universitatea Craiova

Tot ce trebuie sa faceti este sa trimiteti raspunsul corect la marius@craiovaforum.ro

Primii 5 care raspund corect castiga biletele.

Intrebarea este: In ce an si in ce loc s-a jucat primul meci intre cele doua echipe?

Nu uitati, nu raspundeti pe forum, ci trimiteti mail cu userul de pe forum si nr de telefon.

Nu se accepta mai multe mailuri, cine nu isi pune userul si nr de telefon este descalificat automat

Bafta

Hater Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare Dragos2005 a adunat atat de multa reputatie incat e pe cale sa ajunga la Poiana mare
    Data de inscriere
    20-01-2006
    Locaţie
    Miserupia
    Varsta
    36
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    1057
    Putere Reputatie
    77
    Reputatie
    22211
    Puncte CF
    0.5
    Usergroups:
    am trimis mail : am scris userul de pe forum dar nu am fost atent ca trebuie si nr de telefon
    Sunt descalificat?
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Banned ***cata***'s Avatar ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati ***cata*** este cu certitudine unul din liderii acestei comunitati
    Data de inscriere
    23-03-2010
    Locaţie
    Джордже Енеску
    Varsta
    37
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    343
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    4400
    Puncte CF
    0.5
    Usergroups:
    am trimis mail....

Junior boghy23's Avatar boghy23 nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    04-06-2009
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    282
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -28
    Puncte CF
    50.0
    am trimis mail

Senior Member radu_ang's Avatar radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti
    Data de inscriere
    04-08-2009
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    40
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    280
    Putere Reputatie
    33
    Reputatie
    271
    Puncte CF
    38.0
    Mail sent

Junior tedy123's Avatar tedy123 nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    18-10-2009
    Locaţie
    pe terenul de basket
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    263
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -16
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    am trimis mail .. sper sa fiu intre cei 5 !!!

▒▓█ "U" █ C █ R █ A █ I █ O █ V █ A █▓▒
    Just play. Have fun. Enjoy the game.
    Talent wins games , but teamwork and intelligence wins championships.
    ( Michael Jordan )

Junior tedy123's Avatar tedy123 nu prea este agreeat de catre ceilalti utilizatori
    Data de inscriere
    18-10-2009
    Locaţie
    pe terenul de basket
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    263
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -16
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    apropo cum aflu daca am castigat si de unde ridic premiul

( Michael Jordan )

FREAKTUNING's Avatar FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. FREAKTUNING este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152
    Reputatie
    13859
    Puncte CF
    1339.7
    Citat Mesaj iniţiat de Dragos2005 Vezi mesajele
    am trimis mail : am scris userul de pe forum dar nu am fost atent ca trebuie si nr de telefon
    Sunt descalificat?
    Scrie clar: cine nu trimite userul si nr de telefon este descalificat automat. nu se accepta mai multe mailuri
    Citat Mesaj iniţiat de tedy123 Vezi mesajele
    apropo cum aflu daca am castigat si de unde ridic premiul
    o sa anunt aici in aceasta seara sau cel tarziu dimineata la prima ora.

Am primit circa 40 de mailuri, multi au raspuns gresit.
    Dupa cum am spus primii 5 care au trimis mail si AU RASPUNS corect primesc biletele.

Senior Member radu_ang's Avatar radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti radu_ang este placut de toti
    Data de inscriere
    04-08-2009
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    40
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    280
    Putere Reputatie
    33
    Reputatie
    271
    Puncte CF
    38.0
    And the winners are....

Data de inscriere
    18-10-2009
    Locaţie
    pe terenul de basket
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    263
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -16
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    who?...

( Michael Jordan )

Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152
    Reputatie
    13859
    Puncte CF
    1339.7
    Raspuns corect:
    Prima intalnire in Liga I dintre cele doua echipe a avut loc pe 13 septembrie 1964, la Cluj, atunci cand Stiinta (cum se numea pe atunci actuala Universitatea Cluj) din localitate a invins Stiinta Craiova cu scorul de 5-0.

1. TyreXel
    2. Catdeluxe
    3. radu_ang
    4. tedy123
    5. shire

Dupa cum am spus in primul mesaj, nu se accepta mai multe mailuri de la acelasi user, daca nu s-a trecut userul si nr de telefon, chiar daca raspunsul a fost corect v-am descalificat automat.

Forta Craiova

Castigatorii o sa fie contactati de mine in cursul zilei de maine (vineri).
    HAI CRAIOVA si ne vedem la meci

PS: pregatim concursul pentru urmatorul meci de acasa

Data de inscriere
    04-08-2009
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    40
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    280
    Putere Reputatie
    33
    Reputatie
    271
    Puncte CF
    38.0
    Forza Stiinta !!!
    P.S: Pt ce zona este biletul?
    Felicitari pt initiativa! Va ajuta si pe voi si clubul de fotbal. Keep up the good work !!!

Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152
    Reputatie
    13859
    Puncte CF
    1339.7
    Citat Mesaj iniţiat de radu_ang Vezi mesajele
    Forza Stiinta !!!
    P.S: Pt ce zona este biletul?
    Peluza 1, unde merem toti

Racer Madness^Legend's Avatar Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta Madness^Legend este deja o vedeta
    Data de inscriere
    23-07-2009
    Locaţie
    I'm always in your heart.
    Varsta
    33
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    64
    Putere Reputatie
    32
    Reputatie
    1552
    Puncte CF
    12.0
    Usergroups:
    Pana la urma am raspuns bine ,dar...poate prea tarziu.
    Freaktuning te iau de urechi,ai zis ca s-au trimis 5 pana am trimis eu si majoritatea gresite...si eu am raspuns bine vad .
    Singuri impotriva TUTUROR !

Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152
    Reputatie
    13859
    Puncte CF
    1339.7
    Citat Mesaj iniţiat de Madness^Legend Vezi mesajele
    Pana la urma am raspuns bine ,dar...poate prea tarziu.
    Freaktuning te iau de urechi,ai zis ca s-au trimis 5 pana am trimis eu si majoritatea gresite...si eu am raspuns bine vad .
    Multi au confundat Universitatea Cluj cu CFR CLUJ
    Multi au trimis mail cu raspunsul corect, dar nu au respectat contiile de baza: username de pe forum si nr de telefon
    Atentie mare pe viitor si respectati conditiile alea minime pe care le impun.

Multumesc

PS: normal ca nu puteam sa iti spun daca ai raspuns bine sau greit

Data de inscriere
    18-10-2009
    Locaţie
    pe terenul de basket
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    263
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    -16
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    nu pot sa ajung ca antrenament ... ... ii dau biletul meu userului blackdragon ... a mai castigat el bilet la meci si e fidel CF ca si mine ... vine el sil ia in locul meu !!!

( Michael Jordan )

De-al casei BlackDragon's Avatar BlackDragon este pe calea cea buna
    Data de inscriere
    25-09-2008
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    396
    Putere Reputatie
    34
    Reputatie
    27
    Puncte CF
    1.0
    marius,am vorbit cu tedy si o sa vin eu sa iau biletul pt el

Data de inscriere
    02-10-2005
    Locaţie
    Craiova
    Varsta
    46
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    795
    Putere Reputatie
    152