Dinel Nutu, fost Staicu: Cand m-au ridicat, ma intorceam in Romania

P.R. Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor Ic3Girl este un nume cunoscut tuturor
    Data de inscriere
    05-06-2007
    Sex
    F
    Mesaje bazar
    10
    Putere Reputatie
    50
    Reputatie
    933
    Puncte CF
    41.0

Dinel Nutu, fost Staicu: Cand m-au ridicat, ma intorceam in Romania

Dinel Nuţu, fost Staicu, a explicat, joi, pe holurile Tribunalului din Budapesta prezenţa sa la graniţa cu România, în localitatea Mako. “Eram cu bagajele făcute şi veneam în România. Dacă mai întârziau puţin, intram în România. Am fost plecat în Germania şi Italia să-mi închid afacerile. Vă daţi seama că nu puteam să las afaceri de milioane de euro încurcate”, a spus Daniel Nuţu, fost Staicu.
    El a mai spus că şi-a schimbat numele de familie, din Staicu în Nuţu, pentru ca fiul şi nepotul său, care se duc în acest an la şcoală, să nu aibă de suferit. “Am zis că dacă schimb numele ei vor fi scutiţi ca să mai fie apostrofaţi de copii că tatăl lor e condamnat”, a mai spus Dinel Nuţu, zis Staicu, jurnaliştilor prezenţi pe holurile instanţei din Budapesta.
    Omul de afaceri craiovean a spus că-şi va dovedi nevinovăţia în privinţa acuzaţiilor de falimentare a Băncii Internaţionale a Religiilor la Strasbourg. “Voi dovedi la Strasbourg cu documente, cu expertiză exact cum au stat lucrurile în realitate în România. Numai un tâmpit putea să îşi falimenteze propria bancă”, a mai spus Dinel Nutu, fost Staicu.

Sursa: www.*************

Banned s_ki_pp_er's Avatar s_ki_pp_er are ceva special... s_ki_pp_er are ceva special...
    Data de inscriere
    14-12-2006
    Sex
    M
    Mesaje bazar
    194
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    100
    Puncte CF
    0.0
    O sa sperie vreo 2,3 politicieni de frunte care's si ei implicati in afacerea asta si va scapa destul de repede ...
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Tags for this Thread

Google+

Cautati logo-ul CraiovaForum?

Iata cateva variante: