Pagina 1 din 2 1 2 UltimaUltima

Discutie campanie electorala


  1. #1
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de Tyku_XxX Vezi mesajele
    aha. mersi frumos
    si domnul parlamentar cu ce se ocupa de meserie, ca de vazut/auzit in parlament nu imi aduc aminte.
    parca l-am vazut odata la alegeri si atat.
    cu ce anume ne-a reprezentat in parlament si ce initiative legislative a avut domnul din imagine? (bine, sa nu imi spuneti sa ma uit e site, ca acolo am vazut modificarile propuse de domnia lui, 2 pagini semnate de 7 parlamentari). altceva, mai concret, daca se poate.
    sau e o noua forma de campanie electorala?
    sau care e scopul acestui concurs?

    un alegator
    Last edited by andres; 12-04-2007 at 00:36. Motiv: completare

  2. #2
    Junior dady's Avatar dady va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    28-01-2006
    Sex
    M
    Mesaje
    100
    Mesaje bazar
    712
    Putere Reputatie
    37
    Reputatie
    89
    Puncte CF
    35.5

    Thumbs down

    Citat Mesaj iniţiat de andres Vezi mesajele
    si domnul parlamentar cu ce se ocupa de meserie, ca de vazut/auzit in parlament nu imi aduc aminte.
    parca l-am vazut odata la alegeri si atat.
    cu ce anume ne-a reprezentat in parlament si ce initiative legislative a avut domnul din imagine? (bine, sa nu imi spuneti sa ma uit e site, ca acolo am vazut modificarile propuse de domnia lui, 2 pagini semnate de 7 parlamentari). altceva, mai concret, daca se poate.
    sau e o noua forma de campanie electorala?
    sau care e scopul acestui concurs?

    un alegator
    campanie electorala mascata, ca-l uita lumea
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

  3. #3
    Banned WinFast's Avatar WinFast reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    11-01-2007
    Sex
    M
    Mesaje
    684
    Mesaje bazar
    23
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Citat Mesaj iniţiat de dady Vezi mesajele
    campanie electorala mascata, ca-l uita lumea
    De unde campanie electorala mascata , asta este campanile electorala pe fata cu afise pe forum
    Fuck ce nu face omu pt. bani....

  4. #4
    Eros Lucian Prejbeanu's Avatar Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    05-10-2005
    Locaţie
    Craiova, Romania
    Varsta
    42
    Sex
    M
    Mesaje
    15,072
    Mesaje bazar
    228
    Putere Reputatie
    113
    Reputatie
    11290
    Puncte CF
    47545.0
    Usergroups:
    Incercati sa va pastrati opiniile politice pentru voi sau sa le discutati intr-un thread de pe la sectiunea politica.
    Aici e vorba doar de un concurs.
    The message above is my opinion and only mine, no influences and no official statement so if you think it's wrong, you may be right, I'm just human you know...
    "Only two things are infinite, the Universe and human stupidity, and I'm not sure about the Universe." - Albert Einstein ...

  5. #5
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    Incercati sa va pastrati opiniile politice pentru voi sau sa le discutati intr-un thread de pe la sectiunea politica.
    Aici e vorba doar de un concurs.
    fiind o tara libera, ne putem exprima opinia.
    nu am dat cu parul, nu am jignit, am constatat si am pus o intrebare.
    daca deranjeaza atat de mult, poti sterge posturile, sau poti sa imi dai BAN.

    bafta la concurs

  6. #6
    Banned WinFast's Avatar WinFast reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    11-01-2007
    Sex
    M
    Mesaje
    684
    Mesaje bazar
    23
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    Incercati sa va pastrati opiniile politice pentru voi sau sa le discutati intr-un thread de pe la sectiunea politica.
    Aici e vorba doar de un concurs.
    Ce opini politice ??
    Noi ziceam decat ca este interzisa campania electorala pe orice cale mas-media si asta include si internetu din cat stiam
    Campanie electorala se poate face decat in peroada aia de timp in care se da voie..

  7. #7
    Eros Lucian Prejbeanu's Avatar Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    05-10-2005
    Locaţie
    Craiova, Romania
    Varsta
    42
    Sex
    M
    Mesaje
    15,072
    Mesaje bazar
    228
    Putere Reputatie
    113
    Reputatie
    11290
    Puncte CF
    47545.0
    Usergroups:
    Citat Mesaj iniţiat de WinFast Vezi mesajele
    Ce opini politice ??
    Noi ziceam decat ca este interzisa campania electorala pe orice cale mas-media si asta include si internetu din cat stiam
    Campanie electorala se poate face decat in peroada aia de timp in care se da voie..
    Nu!
    Doar pe perioada campaniei electorale sunt impuse anumite reguli!
    Asta exceptand regulile speciale ale CNA-ului care controleaza doar radio si televiziunile. Internetul e un loc liber.
    documenteaza-te inainte sa acuzi.


    Am mutat posturile off-topic intr-un nou thread.
    Nu era vorba de cenzura ci de stricarea thread-ului cu concursul.
    Puteti discuta orice pe forum in limitele regulamentului si nimeni nu va cenzureaza pentru ca va exprimati opiniile politice. Dar acel thread era unul cu o tema bine stabilita si anume un concurs, in nici un caz nu era locul unde sa va exprimati voi parerea despre campania electorala sau mai stiu eu ce lucruri. sper ca intelegeti.
    The message above is my opinion and only mine, no influences and no official statement so if you think it's wrong, you may be right, I'm just human you know...
    "Only two things are infinite, the Universe and human stupidity, and I'm not sure about the Universe." - Albert Einstein ...

  8. #8
    Banned IBogdan's Avatar IBogdan reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    03-10-2005
    Sex
    M
    Mesaje
    1,122
    Mesaje bazar
    114
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    Am mutat posturile off-topic intr-un nou thread: http://www.craiovaforum.ro/showthread.php?t=94219
    sa fiu un pic off postu meu d emai sus era despre concurs nu cred ca trea mutat
    on:
    ma asta e campanie electorala
    nushiu de ce sa implicat forumu am mai zis-o si o mai zic sunt ffffff multi sub 18 ani aicea
    oricum yo il votez pe basescu

  9. #9
    Banned WinFast's Avatar WinFast reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    11-01-2007
    Sex
    M
    Mesaje
    684
    Mesaje bazar
    23
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Daca tot este la oftopic tredu asta puteam sa vorbim pe romaneste.
    Deputatu asta nu este in stare sa lege 2 cuvinte peste tot unde l-am vazut la tv tot timpu tacea si cum ise punea ceva intreabari parca intra in stare de letargie ramanea cu gura cascata a....., barem daca va coborati asa de josnic pt. unu care este clar ca este facut mai mult pt. meseria de mecanic auto decat pe aia de parlamentar gasiti unu care sa aiba o anumita tinuta morala si care stie sa lege 2 cuvinte si care nu se poarte copilareste sasi faca 20 de iduri pe forum sa se laude singur
    Sa mor altu mai penibil ca asta nu creca gaseati
    La faza cu premile nu cred ca conta de premi punea ca se vede ca nu prea vor utilaztori forumului sai faca jocu lui
    Sa va tineti ca vine becali si da cu bani in voi sa puneti afise cu el pe forum si sa schimbati culorile forumului in ros/albastru

  10. #10
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de BogdanNi Vezi mesajele
    ai ma da la banii lui nu putea sa dea si el un premiu mai mare ????
    aici nu e vorba de banii lui, pt ca pana una alta este platit tot din banii nostri, fiind un functionar public.

    eu pusesem o intrebare catre domnul zgonea, dar fiind ocupat cu completarile la legea ..... se pare ca nu va binevoi sa raspunda.

    cum am mai zis, succes cu concursul si la cat mai multe pixuri degeaba

  11. #11
    Banned WinFast's Avatar WinFast reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    11-01-2007
    Sex
    M
    Mesaje
    684
    Mesaje bazar
    23
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Citat Mesaj iniţiat de andres Vezi mesajele
    aici nu e vorba de banii lui, pt ca pana una alta este platit tot din banii nostri, fiind un functionar public.

    eu pusesem o intrebare catre domnul zgonea, dar fiind ocupat cu completarile la legea ..... se pare ca nu va binevoi sa raspunda.

    cum am mai zis, succes cu concursul si la cat mai multe pixuri degeaba
    Mie sincer imi pare rau ca platesc pe unu asa de penibil cand de bani cu care platesc salariu la creaturi deastea dadeau sa manance la 3-4 famili sarace

  12. #12
    Banned IBogdan's Avatar IBogdan reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    03-10-2005
    Sex
    M
    Mesaje
    1,122
    Mesaje bazar
    114
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    Citat Mesaj iniţiat de andres Vezi mesajele
    aici nu e vorba de banii lui, pt ca pana una alta este platit tot din banii nostri, fiind un functionar public.

    eu pusesem o intrebare catre domnul zgonea, dar fiind ocupat cu completarile la legea ..... se pare ca nu va binevoi sa raspunda.

    cum am mai zis, succes cu concursul si la cat mai multe pixuri degeaba
    nu ca yo m-as inscrie la concurs da nushiu daca imi accepta astia poza ca iam pus 2 bani pe ochi ...
    stiam ca fiecare parlamentar ar trebuii sa traga cat mai mult pe judetul pe care il reprezinta asta al nostru a facut ceva ca yo nu prea vad ...
    si daca nenea Zgonea binevoieste sa ne spuna si noua ce salariu are ...asa de curios

  13. #13
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de BogdanNi Vezi mesajele
    nu ca yo m-as inscrie la concurs da nushiu daca imi accepta astia poza ca iam pus 2 bani pe ochi ...
    stiam ca fiecare parlamentar ar trebuii sa traga cat mai mult pe judetul pe care il reprezinta asta al nostru a facut ceva ca yo nu prea vad ...
    si daca nenea Zgonea binevoieste sa ne spuna si noua ce salariu are ...asa de curios
    da-l dreaq de salariu, ca e publicat in monitorul oficial.
    cat despre activitatea lui in judet, tinde spre zero.

  14. #14
    Junior dady's Avatar dady va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    28-01-2006
    Sex
    M
    Mesaje
    100
    Mesaje bazar
    712
    Putere Reputatie
    37
    Reputatie
    89
    Puncte CF
    35.5

    Thumbs down

    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    Incercati sa va pastrati opiniile politice pentru voi sau sa le discutati intr-un thread de pe la sectiunea politica.
    Aici e vorba doar de un concurs.
    o fi vorba de concurs dar de cand se muta posturile off-topic, dc voiam sa scriem in alta parte cream noi un tdread despre campanie electorala,

    rusinica (se supara ZGONEA SI NU MAI PLATEA PUBLICITATE?)

  15. #15
    Eros Lucian Prejbeanu's Avatar Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    05-10-2005
    Locaţie
    Craiova, Romania
    Varsta
    42
    Sex
    M
    Mesaje
    15,072
    Mesaje bazar
    228
    Putere Reputatie
    113
    Reputatie
    11290
    Puncte CF
    47545.0
    Usergroups:
    Citat Mesaj iniţiat de dady Vezi mesajele
    o fi vorba de concurs dar de cand se muta posturile off-topic, dc voiam sa scriem in alta parte cream noi un tdread despre campanie electorala,

    rusinica (se supara ZGONEA SI NU MAI PLATEA PUBLICITATE?)
    Se muta de cand e forumul!

    Nu pricep care e problema voastra!
    SI NU E MUTAT NIMIC LA OFF-TOPIC, doar posturile care erau pe langa subiect (adica nu aveau legatura cu concursul) au fost mutate intr-un alt thread, unde se poate discuta despre asta.
    Mai oameni buni, jur ca uneori nu va inteleg, era mai bine sa le sterg? Sa nu mai apara deloc? Macar atunci aveati motive sa spuneti ca va cenzurez. Dar cand va da omu posibilitatea sa va exprimati liber, sa va spuneti parerea, fara sa stricati un thread ce trebuie sa aiba doar legatura cu concursul, gasiti alte motive sa va luati de noi!
    The message above is my opinion and only mine, no influences and no official statement so if you think it's wrong, you may be right, I'm just human you know...
    "Only two things are infinite, the Universe and human stupidity, and I'm not sure about the Universe." - Albert Einstein ...

  16. #16
    Banned IBogdan's Avatar IBogdan reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    03-10-2005
    Sex
    M
    Mesaje
    1,122
    Mesaje bazar
    114
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Usergroups:
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    Se muta de cand e forumul!

    Nu pricep care e problema voastra!
    SI NU E MUTAT NIMIC LA OFF-TOPIC, doar posturile care erau pe langa subiect (adica nu aveau legatura cu concursul) au fost mutate intr-un alt thread, unde se poate discuta despre asta.
    Mai oameni buni, jur ca uneori nu va inteleg, era mai bine sa le sterg? Sa nu mai apara deloc? Macar atunci aveati motive sa spuneti ca va cenzurez. Dar cand va da omu posibilitatea sa va exprimati liber, sa va spuneti parerea, fara sa stricati un thread ce trebuie sa aiba doar legatura cu concursul, gasiti alte motive sa va luati de noi!
    de care voi ????
    noi cel putin yo nu ma iau de voi ci de nenea parlamentaru , cu voic e sa am va facetzi un ban cinstit , da cu el care nu face nimik decat sta pe scaunele alea ffff confortabile si ii mai vine o idee "hai ma sa le dau nste pixuri ca sa isi aduca aminte de mine" cumsa nu am nimik .... macar daca ar fi facut ceva de care sa stim sa zicem si noi da ma ne reprezinta e klumea da dupa cum se vede pe forumu asta decat admini il sustzin

  17. #17
    Eros Lucian Prejbeanu's Avatar Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist. Lucian Prejbeanu este reprezentantul tuturor, idealul unui forumist.
    Data de inscriere
    05-10-2005
    Locaţie
    Craiova, Romania
    Varsta
    42
    Sex
    M
    Mesaje
    15,072
    Mesaje bazar
    228
    Putere Reputatie
    113
    Reputatie
    11290
    Puncte CF
    47545.0
    Usergroups:
    ma e ok, nu am nimic cu voi, fiecare cu parerea lui dar nu intelegeti gresit, nu mai acuzati asa doar de dragul de a acuza!
    Azi de exemplu mi s-a zis ca am ales terasa din Puskin pt meet pt ca patronul de acolo mi-e prieten. Asta in conditiile inc are a fost poll si userii au ales sa mearga acolo. Sa nu mai spun ca nici macar nu stiu cine e patronul de acolo, e posibil sa-l cunosc, nu spun ca nu dar nu stiu a cui e terasa si cine e respectivul, nu am calcat niciodata acolo!
    La fel ca si cu publicitatea asta pe care si-o face domnul parlamentar, cand am vorbit cu dansul i-am explicat ca regulile sunt reguli pentru toata lumea si ca va trebui sa fim atenti sa nu le incalcam. Aici e vorba d eun concurs, ca orice alt concurs, unde un sponsor pune la bataie niste premii. acolo trebuie doar sa se discute despre concurs, despre dansul ca persoana puteti discuta in orice alt thread.
    Si cu asta basta!
    The message above is my opinion and only mine, no influences and no official statement so if you think it's wrong, you may be right, I'm just human you know...
    "Only two things are infinite, the Universe and human stupidity, and I'm not sure about the Universe." - Albert Einstein ...

  18. #18
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    ma e ok, nu am nimic cu voi, fiecare cu parerea lui dar nu intelegeti gresit, nu mai acuzati asa doar de dragul de a acuza!

    Aici e vorba d eun concurs, ca orice alt concurs, unde un sponsor pune la bataie niste premii. acolo trebuie doar sa se discute despre concurs, despre dansul ca persoana puteti discuta in orice alt thread.
    Si cu asta basta!
    1. in primul rand, este cam deranjanta exprimarea cu MA. nu ne cunosti, nu te cunoastem, nu suntem prieteni, nu sunt de aceeasi varsta, etc, este totusi un loc public, unde nu prea isi au locul exprimari de genul asta.

    2. "pune la bataie niste premii". premiile astea cred ca si cel mai amarat functionar de la orice primarie de la tara are astfel de "device uri" primite moca de la UE. ma rog, am inteles, atat poate omul nu il condamna nimeni. dar sa nu vina cu gogosi din astea de 3 lei si cu bannerul ala de 2 lei sa ne ureze sarbatori fericite.

    as aprecia daca domnul respectiv si-ar rapi din timpul pretios sa ne lamuresca si pe noi prostimea.

    all the best

  19. #19
    Banned WinFast's Avatar WinFast reprezinta o cantitate neglijabila
    Data de inscriere
    11-01-2007
    Sex
    M
    Mesaje
    684
    Mesaje bazar
    23
    Putere Reputatie
    0
    Reputatie
    10
    Puncte CF
    0.0
    Citat Mesaj iniţiat de BogdanNi Vezi mesajele
    de care voi ????
    noi cel putin yo nu ma iau de voi ci de nenea parlamentaru , cu voic e sa am va facetzi un ban cinstit , da cu el care nu face nimik decat sta pe scaunele alea ffff confortabile si ii mai vine o idee "hai ma sa le dau nste pixuri ca sa isi aduca aminte de mine" cumsa nu am nimik .... macar daca ar fi facut ceva de care sa stim sa zicem si noi da ma ne reprezinta e klumea da dupa cum se vede pe forumu asta decat admini il sustzin
    Citat Mesaj iniţiat de Eros Vezi mesajele
    ma e ok, nu am nimic cu voi, fiecare cu parerea lui dar nu intelegeti gresit, nu mai acuzati asa doar de dragul de a acuza!
    Azi de exemplu mi s-a zis ca am ales terasa din Puskin pt meet pt ca patronul de acolo mi-e prieten. Asta in conditiile inc are a fost poll si userii au ales sa mearga acolo. Sa nu mai spun ca nici macar nu stiu cine e patronul de acolo, e posibil sa-l cunosc, nu spun ca nu dar nu stiu a cui e terasa si cine e respectivul, nu am calcat niciodata acolo!
    La fel ca si cu publicitatea asta pe care si-o face domnul parlamentar, cand am vorbit cu dansul i-am explicat ca regulile sunt reguli pentru toata lumea si ca va trebui sa fim atenti sa nu le incalcam. Aici e vorba d eun concurs, ca orice alt concurs, unde un sponsor pune la bataie niste premii. acolo trebuie doar sa se discute despre concurs, despre dansul ca persoana puteti discuta in orice alt thread.
    Si cu asta basta!
    BogdanNi si mie mise pare ca premile alea sunt asa la mistio date
    E logic ca il sustin decat admini ca a platit sasi faca capanie electorala pe forum, cum sa poti sustine un asemnea om cand il vad la tv tace tot timpu ca mortu si cand il intreaba careva parca isi suge begetu sau orice altceva sa evite raspunsurile
    Eros degeaba ii explici reguli deputatului ca este clar ca nu este instare sa citesca instructiunile de pe batonu de salam darmite sa mai citesca si reguli sau sa le respecte.
    Sasi mai faca 10 iduri si sa se laude singur vreo 2-3 saptamani casa se bucure ca a platit campanie electorala pe forum si sa ales cu ceva, tot din bani nostri logic fiind platita si campania asta electorala
    Cu bani care i-a dat pe aicia si cat sa facut de kaka pe aicia se ducea si ducea ceva pachete la pensionari ceva , bolnavi din spitale si poate castiga vreun vot .

  20. #20
    De-al casei andres va deveni faimos in curand
    Data de inscriere
    21-10-2005
    Varsta
    47
    Sex
    M
    Mesaje
    260
    Mesaje bazar
    285
    Putere Reputatie
    39
    Reputatie
    75
    Puncte CF
    20.0
    Citat Mesaj iniţiat de WinFast Vezi mesajele
    Cu bani care i-a dat pe aicia si cat sa facut de kaka pe aicia se ducea si ducea ceva pachete la pensionari ceva , bolnavi din spitale si poate castiga vreun vot .
    pai sa le duca la pensionari niste pixuri si post it uri, ca poate sunt mai de folos.
    oricum, misto concurs, misto premii. cred ca e omor pe premiile astea. sunt chiar curios daca veti face public numarul de caricaturi primite/premiate
    e un fel de tara arde si baba se piaptana.
    Vrei mai putine reclame? Inregistreaza-te sau logheaza-te

Pagina 1 din 2 1 2 UltimaUltima
Google+

Cautati logo-ul CraiovaForum?

Iata cateva variante: