Romania este o tara frumoasa...pacat ca este locuita!
obosita...trista....plictisita...![]()
Nu sunt ce par a fi -
Nu sunt
Nimic din ce-aş fi vrut să fiu!...
Dar fiindcă m-am născut fără să ştiu,
Sau prea curând,
Sau poate prea târziu...
M-am resemnat, ca orice bun creştin,
Şi n-am rămas decât... Cel care sunt!...
obosita dupa condus dar happy![]()
![]()
Aetana , Trabook , kandya !x 3
Iar...nasol![]()
putin ametit![]()
![]()
Un pic ud![]()
sad din cauza meciului........si din cauza uby...............m-a inselat il prind pe ala si-l omor....iar din cauza asta am rupt relatia....................imi vine sa ma arunc de pe bloc
![]()
in vine sa sar pe geam
![]()
![]()
binisor
dezamagit
Bah...ai grija ce faci...gandeste-te ca nu se merita...e greu, asa e...e foarte greu...dar gandeste-te ca poate e mai bine ca aflasi acu decat mai tarziu... Nu incerca sa cauti un vinovat...incearca sa vezi ce e de facut...daca se mai poate oki daca nu se mai poate iar oki...incearca sa pari indiferent...cum zice si ove...balta are peste! Si de ce sa te razbuni pe ala...ce vina are el? Era o vorba veche cu care nu prea sunt de acord dar aici cred ca se cam aplica... "Este datoria baiatului sa incerce si a fetei sa refuze!"
Ai grija de tine...si sa nu faci vreo tampenie...gandeste-te la consecinte inainte de a actiona...eu zic atat...let it go...o sa te simti ca dracu pentru o perioada...i-ati alaturi un prieten bun si iesi cu el si destainui-te si o sa vezi ca o sa te simti mai bine... Nu dispera...calmeaza-te si tine capul limpede...si sus... CAPU SUS BAH!!!
on topic...ma duc la somn...
i rili feel good![]()
women have their fault,men only two,everything they say, everything they do
My similing licence has been suspended...there is no gold at the end of the rainbow
kandya, Trabook, Aetana!x3
Augen sagen mehr als Worte
i feel as if i were dead.........![]()
cam suparat din cauza meciului
puteau mai mult![]()
fara nici un chef de nimik si de nimeni
deja sunt foarte ametit![]()
![]()
fara nicio putere![]()
![]()
..pur si simplu sfarsita ...
![]()
![]()
![]()
-
sictirit
totusi furat de telenovele ce se desfasoara pe aici![]()
Iata cateva variante:
Descarcati varianta potrivita: