Baraj pentru Liga a III-a / CS Apă Craiova (Dolj) a promovat în Liga a III-a

507
0
1 Stea2 Stele3 Stele4 Stele5 SteleVoteaza

Campioana Doljului a susţinut, la Rovinari, meciul decisiv pentru promovarea în Liga a III-a în dauna echipei Posada Perişani, campioana judeţului Vâlcea.

Meciul s-a încheiat cu scorul de 3-2 în favoarea doljenilor, care au promovat în Liga a III-a.

Min. 120 Portarului de la Perişani i s-a făcut rău. Meciul a fost oprit mai bine de 10 minute.

Min. 93 GOOOLLL CS APA: Tâmplaru înscrie cu capul din 6 metri şi poate aduce promovarea pentru CS Apă.

Min. 90 S-au încheiat primele 90 de minute. Vor urma două reprize a câte 15 minute.

Min. 77 Eliminare CS Apa: Răduţ a fost eliminat. S-a restabilit egalitatea numerică.

Min. 70 GOOOLLLL APA: BĂIA EGALEAZĂ DIN PENALTY.

Min. 62 Eliminare la Posada Perişani: M. Pufu a fost eliminat.

Min. 55 Gooool Apa: Stăncuţa reduce din diferenţă din penalty.

Min. 46 A început partea a doua a jocului.

Min. 45 S-a încheiat prima repriză. Posada Perişani a mai ratat alte două ocazii importantente de a înscrie.

Min. 22 Gol 0-2 Mătăsaru înscrie printr-un şut de la 12 metri.

Min. 8 Gol 0-1 Bărbuţ reluare spectaculoasă din voleu din interiorul careului.